Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
Ghost Recon

Informacje o grze

Data wydania: 2012
Wydawca: Ubisoft Singapore
Kategoria: Strzelanki, Po polsku
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: Yes

Zagraj teraz!
Ocena:
8/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Każdy szanujący się fan shooterów, a zwłaszcza shooterów taktycznych na pewno kojarzy legendarny tytuł tego typu gier z serii Ghost Recon, gdzie gracz obejmował dowództwo nad tytułową grupą Duchów i miał za zadanie przeprowadzać różnorakie akcje, między innymi w walce z organizacjami terrorystycznymi, jak na przykład sabotowanie baz czy przygotowywanie wrogiego terenu pod uderzenie armii.

Jakiś czas temu, na rynku MMO pojawiła się sieciowa wersja tej produkcji wykonana przez Ubisoft Singapore, które postarało się zawrzeć wszystkie najlepsze elementy tejże serii w dynamicznym modelu rozgrywki sieciowej.
Gracz ma możliwość stworzenia swojego własnego Ducha poprzez wybranie jednej z trzech klas, dostosowania posiadanej przez siebie broni do ulubionego stylu gry, a także ulepszania wszelkiego sprzętu przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii.

Walki prowadzone na różnorakich, bogatych w piękne krajobrazy mapach, mają taktyczne podłoże i wymagają od graczy ścisłej współpracy oraz dobrej komunikacji.
Znane z typowych strzelanek „rushe” nie mają tutaj prawa bytu, ponieważ grupa biegnących graczy przez środek miasta stanowi łatwy cel dla schowanych za przeszkodami terenowymi wrogów.

Warto też wspomnieć o tym, że gra jest w pełni darmowa, ale możemy zakupić specjalne usługi premium pozwalające nam w pełni spersonalizować swoją postać oraz jej wyposażenie.
Jednakże, wszystko zostało udostępnione w granicach balansu, tak więc gracze wydający pieniądze na rozgrywkę nie będą mieli przewagi nad „zwykłymi”.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik