Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
Command and Conquer PL

Informacje o grze

Data wydania:
Wydawca:
Kategoria: Przeglądarkowe, Po polsku
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: Yes

Zagraj teraz!
Ocena:
9/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Mało który fan gier strategicznych nie kojarzy tytułu Command & Conquer bądź też w ogóle nie miał z nim styczności grając w różnorakie produkcje oparte na systemach dla niego charakterystycznych.
Command & Conquer: Tiberium Alliances to sieciowa legendarnej strategii, która koncentruje się przede wszystkim na taktycznym wykorzystywaniu oraz instalowaniu odpowiednich ulepszeń dla jednostek, które zostały oddane w ręce graczy, w zależności od tego, czy decydują się dowodzić wojskami należącymi do terrorystów NOD czy też stawiających im czoła GDI.

Mimo rozgrywki via www, walki są bardziej spektakularne niż śledzenie tabelek, zegarów i innych tego typu rzeczy typowych dla takich gier, ponieważ mają one miejsce w czasie rzeczywistym i są w pełni animowane.
Niestety, nie należy liczyć na fajerwerki, gdyż content Tiberium Alliances jest nieco ograniczony, ale wciąż zapewnia niezłą dawkę zabawy, zwłaszcza dla fanów tego rodzaju produkcji. Celem gry jest oczywiście podbicie wszystkich „kompleksów” i utrzymanie się na szczycie rankingu.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 02.10.2013 - 15:59
I think I have Ruby Red somewhere.... I didn't know there was a <a href="http://yodmekaqu.com">seqeul</a> and the gargoyle sounds like a lot of fun... A five star rating so this is a must check out book and I am curious to read a German translated book as I speak some German.....
Guest written : 30.09.2013 - 22:30
I'm so glad to see a review of this, Candace. I liked Ruby Red, eslcliapey the time travel parts and the genetic mystery, etc., but to me it didn't read smoothly. I think it may be because it is translated from the German.I'm not sure if anyone else felt this way, but for some reason it just felt ...off. But I did LOVE some of the characters. I thought Gwen showed real promise and I loved Lesley, what an awesome BFF! I held Gideon at arms length. I didn't trust him. I was hoping things might improve in that department in Book #2. Your review has gotten me all excited to read this, because it has been a long time since Ruby Red!
    payback agito kod kody rabatowe dawniej agito na to wspaniała okazja do zakupu sprzętu elektronicznego wyposażenia swojego mieszkania
    agitokodpromocyjny.pl
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik